Ettevõttest

Ettevõte VENTILAATORID 24 tegeleb tänapäevaste ventilatsiooniseadmete tarnega ventilatsioonivaldkonnas tekkivate probleemide lahendamiseks. Osutame kõikvõimalikke ventilatsiooniteenuseid: ventilatsiooniseadmete müük, paigaldus, hooldus, diagnostika ja remont. Meil on ainulaadne valik olme- ja tööstusventilaatoreid,  erakordselt lai sortiment, tänu millele saab koostada igasuguse keerukusega ventilatsioonisüsteeme. Meie e-poes on esindatud järgmised tuntud brändid: Soler & Palau (Hispaania), Dospel (Poola), Vents (Ukraina), Östberg (Rootsi) jne.

Meie ettevõte pakub ka ventilatsioonisüsteemide valiku, projekteerimise ja paigalduse teenuseid.

 

Ettevõtte eelised:

  •  Suur valik mitmesuguste brändide ventilaatoreid ja tarvikuid. Teeme koostööd ainult usaldusväärsete Euroopa tootjatega, kelle seadmed on end Eesti turul tõestanud.
  •  Asjatundlik professionaalne tugi tellimise kõikidel etappidel olenemata sellest, mida klient vajab.
  • Paindlik hinnapoliitika. Ettevõttes korraldatakse regulaarselt kampaaniaid, püüame teha ostu kliendi jaoks soodsaks ja tuleme talle vastu.
  •  Lai valik ventilaatorite ja ventilatsiooniseadmete paigalduse, keerukate süsteemide väljatöötamise, projekteerimise ja monteerimise teenuseid. Meil töötavad kvalifitseeritud insenerid, kes on valmis tegelema ka mittestandardsete juhtumitega.
  •  Püüame kliendiga võimalikult kiiresti ühendust võtta, laskmata tal kaua oodata. Kui tekib ettenägematu olukord, lahendavad meie spetsialistid selle lühikese ajaga.
  •   Töötame kõikides Eesti suuremates linnades: Tallinnas, Tartus, Pärnus, Rakveres, Jõhvis, Haapsalus, Raplas, Paides, Jõgeval, Viljandis, Valgas, Põlvas, Võrus, Narvas.