Värskeõhuklapp

Värskeõhuklappid on seadmed, mis juhivad õhku tänavalt korterisse, puhastades seda eelnevalt tolmust, villast, ebameeldivatest lõhnadest, allergeenidest ja muudest saasteainetest.

Seadme paigaldamiseks peate puurima kindla läbimõõduga seina, isoleerima ja sisestama seadme ise. Plastikakende paigaldamisel on vaja ruume iga päev ventileerida, kuna ruumis on häiritud õhuvahetus, mis suurendab niiskust, halvendab õhu kvaliteeti ja ilmub hallitus. Päris keeruline on mitu korda päevas ruumi ventileerida, lastes tolmu ja ebameeldivaid lõhnu, eriti allergikutel. Ja kui kodust lahkute, võib akna lahti jätmine olla päris ohtlik. Värskeõhuklappid säästavad teid selle vaevast, filtreerides, soojendades ja pakkudes tänavalt värsket õhku.

Klappidetüübid

Seda seadet on välja antud mitut tüüpi, seadmetel on väljakujunenud funktsioonide komplekt ja vahetatavad filtrid. See võimaldab maksta selle eest, mida tegelikult vajad.

Standardne filtrikomplekt kaitseb:

Ebameeldiva lõhna, tolmu ja väikeste osakeste eest.

Ülejäänud filtrid ostetakse teie vajaduse järgi.

Värskeõhuklappid erinevad mitte ainult filtrite, vaid ka funktsionaalsuse poolest. On seadmeid, mis pakuvad lihtsalt puhastatud värsket õhku tänavalt, ja on mudeleid, mis puhastavad õhku mitte ainult tänavalt, vaid ka ruumis. Samuti ärge muretsege, et talvel on õhk külm või hingetõmme külmub, seadmes on küttekehad, mis ei tekita hapnikku puudust ja töötavad kuni -40 ° C.

Mugavuse huvides vahetatakse filtreid üks kord aastas, välja arvatud jämefilter, mis on ette nähtud suure prahi jaoks, tolmukogude, linnusulgede jms kujul, tuleb seda puhastada mõne kuu tagant.

Kus kohas kasutada?

Värskeõhuklappid paigaldatakse ainult elamutesse ja korteritesse, kontoritesse, väikestesse ruumidesse. See seade ei sobi suurettevõtetes töötamiseks. Samuti tuleb märkida, et toode on mõeldud ainult ühele toale, nii et kui avate uksed teise, ei vaheta ta õhku seal. Selleks on vaja eraldi seadmeid.

Miks osta meilt?

Saadaval on erinevate hinnakategooriate mudelid.